Nowoczesne wnętrze z kominkami Spartherm

Ogień jest sercem ludzi oraz ich domów. Spartherm przynosi pasję do projektowania i stawia ogień w centrum uwagi. Wbudowane kominki Spartherm przesuwają granice stylistyki, aby zapewnić niezwykłe, luksusowe opalanie drewnem. Ich kominki są nieskończenie ambitne, wizjonerskie, ale proste. Liniowy design i czysta forma spotykają się ze zwycięską technologią. Spartherm to europejski producent kominków wysokiej, jakości który ma wizję zrównoważonego rozwoju połączoną z czystą elegancją.

Nowoczesne wnętrze z kominkami Spartherm

Firma Spartherm zdaje sobie sprawę, że ogień drzewny jest dziedzictwem i sprowadza płomienie w przyszłość. Od dwustronnego spalania drewna po ambitny, trójstronny ogień w kominku na ścianie czołowej, aż po komfort pojedynczego ogniska, te kominki stanowią kontrapunkt dla intensywnego życia. Wracają wzajemne oddziaływanie płomienia i rodziny, dlatego kominki Spartherm stają się sercem domu.

Firma Spartherm dostarcza nowoczesne, trwałe kominki i wkłady kominkowe, w których zwycięża technologia i design. Zapewnia przejrzyste ramy, które same nie są dominujące, ponieważ wkład kominkowy powinien pochwalić się ogniem, aby uzyskać najlepszy efekt, a nie na odwrót. Maksymalna funkcjonalność połączona ze stylową, nowoczesną elegancją zawsze była celem tej firmy.

Klienci mogą zainspirować się kominkami Spartherm, a także złożyć zamówienie zgodnie ze swoimi potrzebami, życzeniami i dostępnymi technologiami.

Rodzaje kominków Spartherm

  •  Kominki Spartherm Mini są prostszymi wersjami bardzo solidnych kominków Spartherm, bez uszczerbku, dla jakości. Ten typ kominka jest jednym z najkorzystniejszych w swojej klasie. Szkło ma ceramiczny nadruk z czterech stron, a funkcja pochylania umożliwia łatwe czyszczenie. Podobnie jak wszystkie modele Spartherm ten kominek jest wyjątkowo przyjazny dla użytkownika, trwały i ma optymalną moc grzewczą, oszczędzając zarówno drewno, jak i pieniądze.
  • Narożny kominek Varia ma z obu stron szkło, które ma nadruk ceramiczny na wszystkich powierzchniach i może być otwierany po prawej stronie na zawiasie, aby umożliwić czyszczenie. Kominek Spartherm łączą przyzwoitą, jakość z imponującym i pięknym designem, nadaje atmosferę przytulności każdemu wnętrzu.
  • Inny rodzaj kominka Spartherm Varia  to wspaniały przykład wielkiej różnorodności produktów Spar Therm, posiadających unikalny, zakrzywiony kształt rombu, nadający mu charakterystyczny wygląd. Ten kominek jest częścią serii Linear, której celem jest optymalna widoczność ognia. Szklana tafla z każdej strony ma ceramiczny nadruk, a dolny uchwyt ułatwia otwieranie kominka. Czyszczenie rombu jest szczególnie proste, ponieważ drzwi można otworzyć po lewej stronie.

Dodaj komentarz